Jakiś czas temu świat obiegła plotka, jakoby w trzecim sezonie „Titans” pojawić się miała Barbara Gordon. Wreszcie wątpliwości rozwiał reżyser oraz operator filmowy serialu, Boris Mojovski!

Mojovski w wywiadzie dla Canadian Society of Cinematographers, który odbył się na żywo za pośrednictwem portalu Facebook, zdradził, że już w pierwszym odcinku dane nam będzie ujrzeć córkę komisarza Jamesa Gordona.

W pierwszym odcinku pojawi się nowa postać i będzie to Barbara Gordon. Jesteśmy bardzo podekscytowani , że zespół zasili kolejna osoba.

Niestety filmowiec nie był zbyt wylewny i nie sprecyzował, w jakiej postaci wystąpi – jako Batgirl, Oracle czy po prostu jako Barbara Gordon. Nie wiadomo też na razie, jaka aktorka się w nią wcieli.

W ramach przypomnienia Babs zadebiutowała w „Batman #139” w 1961 roku. Jest jedną z kilku bohaterek działających pod pseudonimem Batgirl, lecz na pewno najbardziej znaną. Córka komisarza Jamesa Gordona, członkini Ptaków Nocy oraz Bat-rodziny. Po tym, jak Joker postrzelił ją w kręgosłup, przykuta do wózka Barbara działała zza ekranu komputera jako Oracle, wspomagając w akcjach między innymi Mrocznego Rycerza.

Warto też wspomnieć, iż Boris w tym samym wywiadzie zapowiedział nam powrót Iaina Glena w roli Bruce’a Wayne’a, który zadebiutował w ostatnim sezonie produkcji.

Jaką aktorkę widzielibyście w roli Barbary Gordon?