PODZIEL SIĘ

Plotki, które sugerowały, że Amber Heard rozstała się z rolą Mery w sequelu Aquamana okazały się nieprawdziwe.

Prywatne oraz sądowe batalie pomiędzy aktorką a jej byłym mężem – Johnym Deppem o mały włos nie wpłynęły na karierę Heard. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że twórcy planują zwolnić Amber Heard lub ograniczyć jej rolę do minimum by w ten sposób okazać, że nie pochwalają zachowań, o których w zeszłym roku dowiedział się świat. Przypomnijmy w skrócie – Depp oskarżył po latach byłą żonę o znęcanie się i domową przemoc. Ostatnio wyszło również na jaw, że Heard fałszowała sądowe dowody przeciwko Deppowi, co mogło doprowadzić ją prosto do więzienia.

Wszystkie te doniesienia sprzyjały plotkom, że Amber Heard została zwolniona z obsady filmu “Aquaman 2“. Wczoraj jednak Umberto Gonzalez, właściciel portalu Heroic Hollywood oznajmił na Twitterze, że aktorka nie została wyrzucona i dalej ma grać Merę w nadchodzącym sequelu.

Zamiana aktorki mogłaby być problematyczna, gdyż obecna odtwórczyni została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a obecne zmiany w planach DCEU już i tak są na “zaawansowanym” poziomie.

Premiera Aquamana planowana jest na grudzień 2022 roku.