Funko na swoim Twitterze opublikowało zdjęcie swojego nowego POPa inspirowanego swoim wyglądem z miniserii “Absolute Carnage” od Donnyego Catesa i Ryana Stegmana.

Figurka ta przedstawia morderczego symbionta stojącego na grobach takich postaci jak Wolverine, Spider-Man, Kapitan Ameryka czy nawet samego Venoma!

Numer 27 Venoma będzie miał na swojej okładce właśnie tę figurkę, nawiązując do okładki pierwszego numeru Absolute Carnage.

Absolute Carnage skupia się na wskrzeszonym Cletusie próbującym pogrzebać kodeks każdej istoty która kiedykolwiek była nosicielem symbionta, w celu uwolnienia mrocznego boga Knulla z jego więzienia. Eddie Brock pozbawił Cletusa jego kodeksu, rzekomo zabijając go. Jednak świadomość nosiciela Carnage’a zawładnęła swoim “ojcem”, starając się wpłynąć na jego działania. Brock odwiedził Isla de Huesos, aby uwolnić się spod kontroli czerwonego szaleńca podczas arcu “Venom Island“. Odniósł on sukces, gdyż Carnage przeniósł się na rekina.

Funko ostatnimi czasy pokazywało w swoich social mediach wiele nowych figurek, szczególnie ekskluzywnych dla Sand Diego Comic-Con i Funko Virtual Con.

Jakie wrażenie wywołuje u was taki Carnage? Kupilibyście taką figurkę? Macie jakieś popy w swojej kolekcji?