PODZIEL SIĘ

Przed nami pierwsza partia zdjęć z 2×01 odcinka Titans! Z tego co widzimy to możemy wywnioskować, iż serial rozpocznie się od momentu jego zakończenia w finale pierwszego sezonu!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

DC Universe udostępniło 5 zdjęć z premierowego odcinka drugiego sezonu Titans, który zadebiutuje na platformie streamingowej DC już 6 września, a sam odcinek nosi tytuł “Trigon”. Z tego co widzimy na zdjęciach, Trigon nie tylko zainfekował Dicka Graysona pokazując mu mroczną wizję przyszłości, ale również przejął kontrolę nad pozostałymi przyjaciółmi Raven.

Biedna Rachel, która cierpiała na brak rodziny w końcu ostatecznie trafiła do swojej matki, która okazała się uczniem wielkiego demona – Trigona, który jest ojcem Rachel.

Wygląda na to, że Gar i Dick uwolnią się z siły opętania Trigona, a sądząc po ranach Beast Boya oboje są gotów stoczyć walkę o swoją przyjaciółkę.

A poniżej podgląd na pozostałych bohaterów. Gdy przyjrzymy się im oczom, to zauważymy dziwne czarne ślady, które wskazują na to, iż Trigon przejął nad nimi kontrolę.

Opis odcinka:

Premiera drugiego sezonu następuje bezpośrednio po apokaliptycznych wydarzeniach z finału pierwszego sezonu. Trigon (ojciec Rachel) z powodzeniem opętał Dicka Graysona wprowadzając go do ciemności i tym samym postanawia zrobić to z kolejnymi bohaterami serialu. Gdy już wszyscy są pod kontrolą Trigona, Rachel wyłamuje się z sideł ojca i wraz z Garfieldem postanawiają z marnym skutkiem wyłamać resztę przyjaciół z opętania.