PODZIEL SIĘ

Największe sportowe imprezy to dobry moment na wypuszczenie zwiastunów. Choć w tej kategorii przoduje Super bowl, trzeci zwiastun filmu Kapitan Marvel zdecydowano opublikować podczas koledżowych Mistrzostw futbolu amerykańskiego.

Nowy zwiastun skupia się głównie wokół treningu Carol Danvers, (gdzie dostaje wciry od Mar-Vella), możemy też zobaczyć ułamek bitwy statków kosmicznych. Oj będzie się działo!

https://youtu.be/knyko2iVjnw

Na temat treningu głównej bohaterki w czerwcu zeszłego roku wypowiedziała się Brie Larson, aktorka wcielająca się w tytułową rolę:

To moja ulubiona część, bo dzięki temu poznajesz prawdziwy charakter tej postaci. Dla mnie chodzi o to, żeby przekonać się, jak daleko mogę się posunąć, żeby przeprogramować mój mózg i przeprogramować moje ciało, aby nauczyć się czegoś nowego o sobie, a więc to było niesamowite wyzwanie. Ona jest tak silna. Dla mnie to było jak sprawdzian, jak daleko mogę się posunąć z tą siłą. 

Razem ze zwiastunem ukazały się dwa nowe plakaty. Muszę przyznać, że są coraz ładniejsze.

Wszedłem na filmweba, licząc na kolejną ciekawą dyskusję w komentarzach, a tymczasem wśród nich znalazłem taką wypowiedź jednego z użytkowników: Myślę, że liczy się pierwsze wrażenie. I za pierwszym razem wypadło to bardzo słabo i choćby wypuścili lepiej zmontowane zwiastuny, wybajerowali plakaty to już pierwszego wrażenia nie zastąpią. Desperacja przebija z tej kampanii, dwa zwiastuny stykną, a że okazały się meh, to szybko trzeci by to naprawić. Sorry, jestem jeszcze bardziej na nie.

Zgadzacie się z tą opinią? Czy czekacie na film z niecierpliwością? Dajcie znać na naszym Discordzie. 🙂