PODZIEL SIĘ

Kilkanaście godzin temu pokazaliśmy pierwsze zdjęcia kostiumów Nightwinga i Ravager w 2. sezonie Titans, jednakże w sieci pojawiło się nowe zdjęcie, które rzuca lepsze światło na strój Nightwinga!

Odkąd Dick Grayson porzucił rolę Robina, to wszyscy widzowie tylko i wyłącznie oczekiwali jego przemiany w słynną postać o pseudonimie Nightwing! Po dwóch odcinkach drugiego sezonu na taką zmianę się jeszcze nie zapowiadało, ale od dzisiaj możemy być spokojni i pozostało nam tylko czekać na ten wielki odcinek, w którym to zobaczymy Dicka w stroju Nightwinga.

Poniższe zdjęcie pokazuje nam strój Nightwinga z przodu, czego brakowało w ostatnim artykule, a z tyłu czai się Ravager:

Drugi odcinek przedstawił nam również postać Rose Wilson, czyli Ravager – córki Deathstroke’a. Jak się okazuje prawdopodobnie będzie ona walczyła po stronie młodych bohaterów i również wskoczy w strój swojej postaci Ravager:

Niestety nie wiemy z jakiego odcinka pochodzą te zdjęcia, ale jak tylko się dowiemy to poinformujemy Was w nowym artykule!