PODZIEL SIĘ

Flash zdecydowanie nie może narzekać na brak różnorodności wśród złoczyńców. W całej historii serialu zmierzył się już ze złymi speedsterami, w tym z różnych światów, czy nawet przyszłości. Musiał stawić czoła inteligentnemu gorylowi, czy człowiekowi-rekinowi, albo po prostu zwykłym seryjnym zabójcom. Kogo możemy spodziewać się w 6 sezonie?

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Entertainment Weekly  podzieliło się pierwszymi szczegółami dotyczącymi tego, z kim Allen będzie musiał się tym razem uporać! Na pewno będzie to mężczyzna, ale nikt, kogo imię czy alias padło wcześniej w show. Wiadomo tylko tyle, że będzie mocno powiązany z Barrym i to w zupełnie inny sposób, niż poprzedni złoczyńcy (np. Eobard).

„W tym sezonie, jeżeli oczywiście nam się uda wszystko zrobić jak trzeba, walka Flasha ze złoczyńcą będzie najbardziej osobistą w jego historii, o wiele bardziej niż ta, którą musiał stoczyć ze swoim mentorem, Harrisonem Wellsem, który okazał się speedsterem z przyszłości, Eobardem Thawnem. Główny złoczyńca tego sezonu przechodzi wszystko to samo, co Barry, przez co obydwoje zbliżą się do siebie w o wiele mroczniejszy sposób niż dotychczas.

Wiadomo tez, że postać ta będzie pochodzić z komiksów, ale jako że wcześniej w serialu nikt o niej nie wspomniał, to na pewno nie będzie to Red Death. Nie wiadomo, czy ten jegomość pojawi się przed kryzysem, czy stanie to się w jego trakcie, ale twórcy na pewno mają w czym przebierać. Najbardziej logiczną opcją wydawałby się Cobalt Blue, ale równie dobrze może to być np. Intertia czy Turbine.  Osobiście bym chciał, aby to właśnie był Malcolm!

Macie jakieś typy? Chcielibyście ujrzeć kogoś konkretnego na ekranie? Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na więcej szczegółów.

Flash powróci na ekrany już 8 października!