PODZIEL SIĘ

Tuż przed samą premierą filmu „Mroczna Phoenix” reżyser Simon Kinberg postanowił się podzielić bardzo ważną informacją – dlaczego Jennifer Lawrence zdecydowała się powrócić do roli Mystique!

Simon zdradził, że po odejściu Bryana Singera z franczyzy X-Men część obsady, w tym Jennifer Lawrence, nalegała na to, żeby to on objął stanowisko reżysera, jeśli stała obsada ma powrócić do odgrywania swoich ról. Tak więc jeśli Kinberg nie zdecydowałby się wyreżyserować „Mrocznej Phoenix”, część ekipy, przede wszystkim Jennifer, odrzuciłaby ofertę zagrania w filmie i być może nawet by on nie powstał.

Ostatni film z franczyzy, zwieńczający wątki, ma ponownie skupić się na głównej ekipie, którą poznaliśmy w „X-Men: Pierwsza klasa”, czyli Charlesa Xaviera (Jamesa McAvoya), Michaela Fassbendera (Magneto), Mystique (Jennifer Lawrence) oraz Beasta (Nicholasa Houlta). Co ciekawe, w zwiastunach filmu zapowiedziano śmierć Mystique.

Cieszycie się na powrót Jennifer do roli Mystique (być może po raz ostatni)? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Natomiast 7 czerwca zapraszam do kin na „Dark Phoenix” – oddajmy hołd X-Menom Foxa po raz ostatni, czekając na ich debiut w Marvel Cinematic Universe!