Potężny Hulk pilnujący zawartość półki z możliwością zbierania drobniaków w swoich plecach? To nie film z MCU, to nie bajka, to nie gra, tylko 20 cm skarbonka!

Na wstępie wielkie podziękowania dla współpracującego z nami sklepu internetowego – dystryktzero.pl za udostępnieni tej zajefajnej skarbonki Hulka, która w tej chwili jej cena jest obniżona o 30%! Nigdzie taniej jej nie znajdziecie. Kliknij i przekonaj się sam!

Ciężko jest dokładnie zrecenzować, czy też opisać skarbonkę, ale mogę zapewnić, że jest ona świetnie wykonana z plastikowego materiału. Przetestowana przypadkowo upadkiem z wysokości 1,5 metrów i na szczęście nie ma nawet lekkiego zarysowania!

Sam Hulk, a raczej jego tułów jest ustawiony w pozycji “smash Hulk” czyli miażdżąco i agresywnie, a z tego słynie przecież ten popularny zielony potwór! U mnie akurat pilnuje alkoholu na półce i zbiera grosiki wydawane przez kasjerki, gdy uzupełniam asortyment.

Warto też wspomnieć o tym, że jest to produkt 100% oryginalny posiadający autentyczność korporacji posiadających prawa do wizerunku Hulka, czyli Marvel Comics! Zatem kupując taki produkt, wspieramy i honorujemy odpowiednie osoby, a nie maj friendów z azjatyckich ebazarów.

Jest to naprawdę ciekawy i bardzo duży produkt, który ubawi osobę w każdym wieku! Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to musicie kupić skarbonkę Hulka już teraz!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!