PODZIEL SIĘ

Po przejęciu Warner Bros. przez AT&T, WB ma nowy zarząd, w skład którego wchodzi John Stankey, były CEO AT&T Entertainment Group. Jako CEO WarnerMedia, przygotował coś wielkiego dla J.J. Abramsa i Michael B. Jordana, gdy niebawem rozpocznie się ich wielka usługa platformy streamingowej HBO Max.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Według plotek w poprzednim miesiącu J.J. Abrams podpisał wartą 500 milionów dolarów z WarnerMedia, która upoważnia go do nakręcenia filmów i seriali na platformę HBO Max, a całość umowy negocjował z Abramsem właśnie wspomniany wyżej John Stankey.

„Dlaczego ktoś taki jak J.J. jest dla nas bardzo interesujący? Ponieważ jest niesamowicie kreatywny i osiąga dobre wyniki, a jego ciekawość polega na tym, że chce robić wiele rzeczy”- powiedział Stankey w niedawnym wywiadzie.

Najnowsze informację mówią o tym, iż Abrams połączy siły z nowym CEO WarnerBros, czyli Ann Sarnoff i wspólnymi siłami zajmą się produkcjami o Supermanie i Green Lanternie.

Dla aktora Michaela B. Jordana, WarnerMedia również ma wielkie plany i chce go wprowadzić do najnowszego filmu Matrix, gdzie powrócić miałby również Keanu Reeves. Do tego cały czas w Internecie pojawiają się informacje, jakoby Jordan miał wcielić się w czarnoskórego Supermana!

Co z tego wyjdzie? Żeby uzyskać tę odpowiedź musimy dać szansę WarnerMedia.