PODZIEL SIĘ

„Birds of Prey” jest jedną z kilku zbliżających się premier kinowego uniwersum DC. Nie będzie to historia „ptaszków” znanych nam z kart komiksów, a nieco świeże podejście do sprawy, gdyż główne skrzypce w tej produkcji odegra Harley Quinn, Black Canary i Huntress!

Nie wiemy zbyt wiele na temat filmu, poza tym, że prawdopodobnie będzie osadzony po zerwaniu Jokera z Harley, wyciekło wprawdzie kilka zdjęć z planu, ale i one nic nam nie mówią.

Teraz jest już pewne, że nie będzie co oczekiwać mnóstwa efektów, gdyż budżet produkcji okazuje się mniejszy od Shazama, ale większy od Jokera. Będzie to też największy projekt studia LuckyChap Entertainment, założonego przez reżysera produkcji, czyli…samą Margot Robbie

Jak donosi Vogue, budżet „Birds of Prey” wynosi 75 milionów dolarów, czyli będzie to „drugi” najtańszy film spod szyldu Warner Bros/DC. Jednakże biorąc pod uwagę, w jakich klimatach ma być osadzony, to nie wydaje mi się, żeby to było za mało, wszakże budżet Jokera jest jeszcze mniejszy, a ludzie wręcz nie mogą się doczekać premiery.

W najbliższym czasie wypada mnóstwo eventów, także być może w końcu otrzymamy jakiś trailer. Oby!