Już tej jesieni fani Arrowverse dostaną to, na co czekają od początku serialowego uniwersum. Superbohaterowie wszystkich seriali na podstawie komiksów DC komiks staną w szranki w jednym z największych wydarzeń w świecie komiksów – “Kryzysie na nieskończonych Ziemiach”; ale wygląda na to, że nie tylko fani są podekscytowani tym wydarzeniem.

Tyler Hoechlin, który gra Supermana/Clarka Kenta w Supergirl podzielił się z fanami na Fan Expo Canada, że nie może być bardziej podekscytowany wydarzeniem, w którym ponownie wystąpi w roli bohatera z Kryptonu. Swoją ekscytację ujawnił w momencie, kiedy został zapytany o ulubionego aktora, którego poznał podczas kręcenia crossoverów (“Elseworlds”, “Kryzys na nieskończonych Ziemiach”).

“Wszyscy są okropni” – zażartował Hoechlin. “O rany, poznałem już prawie wszystkich. Pamiętam tylko, że pewnej nocy kręciliśmy na zewnątrz, na tym dziedzińcu wraz z Melissą [Benoist], Grantem [Gustinem] I Stephenem [Amellem] w kostiumach. Grant miał na sobie strój Olivera Queena, a Stephen miał strój Flasha. I to było dla mnie dziwne, bo mimo że to były dla mnie przeciwieństwa, wciąż mówiłem: Flash, Arrow, Supergirl i ja robimy to naprawdę. To był dziwny moment. Zawsze świetnie się tam bawimy. Szczerze mówiąc, wszyscy są świetni w pracy, więc nie mogłem się bardziej ekscytować powrotem do Vancouver, aby nagrywać tego więcej”.

“Kryzys na nieskończonych Ziemiach” obejmuje obsady Arrowa, The Flasha, Supergirl, Legends of Tomorrow i Batwoman w pięcioodcinkowym wydarzeniu inspirowanym komiksami DC Comics o tej samej nazwie. W komiksach to zdarzenie miało połączyć różne światy multiversum w jedną ciągłość. Crossover na The CW przyniesie duże zmiany w Arrowverse, a Arrow doczeka się zakończenia.

Ciekawostką jest to, że w wydarzeniu nie będziemy mieli tylko jednego Supermana. Oprócz Hoechlina to Brandon Routh będzie również w kostiumie Supermana. Routh wcieli się w wersję Kingdom Come. Ten crossover pozwala Brandonowi po raz kolejny wcielić się w rolę Człowieka ze Stali po jego kultowej roli Supermana w filmie z 2006 roku.

Cieszysz się, że Tyler Hoechlin powróci jako Superman? Dajcie nam o tym znać w komentarzach na facebooku lub na naszym discordzie!