PODZIEL SIĘ
Jennifer

Po zeszłorocznym “Aquamanie” i tegorocznym „Shazam!” DC Extended Universe wydaje się wracać na właściwe tory. To oznacza, że fani mają nadzieję, że również ikony, jak Batman, czy Superman niedługo również dostaną odpowiednie filmy, czyli takie, które pokażą właściwy im koncept. Co ciekawe, wygląda też na to, iż serialowy Tyler Hoechlin również sporo myślał nad rolą Clarka Kenta na wiekszym ekranie i gdyby dostał możliwość przeniesienia swojej roli do filmu, skorzystałby.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Tyler pojawił się ostatnio na Fan Expo Dallas, gdzie został zapytany, czy słyszał o fan-castingach, które proponowały, aby zagrał Supermana w filmie DCEU.

„Słyszałem o tym” – odpowiedział Tyler Hoechlin. DC/Warner Bros., oni mają to wszystko pod kontrolą. Gdyby telefon zadzwonił, odebrałbym i mam nadzieję, że dałbym radę z grafikiem. Spróbuję się tam dostać, jeśli będę mógł. Więc kto wie? Zobaczymy”.

Wygląda na to, że aktor nie dostał jakiejś oficjalnej propozycji, aby zagrać Supermana w DCEU. Fani jednak nie powinni być tym zbytnio zdziwieni. Chociaż Tyler został oceniony pozytywnie jako serialowy Clark Kent/Superman, to jednak ostatnie raporty sugerują, że Warner Bros. na razie zamierza skupić się bardziej na produkcjach z udziałem innych herosów, aniżeli z Supermanem, czy Batmanem.

Dokładniej to Warner Bros. chciałoby się skupić na przedstawieniu i wyeksplorowaniu swoich, mniej znanych światu spoza grona fanów komiksów, herosów. Przykładem są właśnie „Aquaman” oraz “Shazam!”, którzy pomimo iż nie są tak rozpoznawalnymi bohaterami, jak Batman oraz Superman, to jednak udało im się podbić serca kinomanów i przyciągnąć rzesze na sale kinowe.

Pozostaje jednak nadzieja, że DC/WB zadzwoni do Tylera z propozycją. To oczywiście może nie być tylko nadzieją, gdyż jeśli pojawi się idea stworzenia kolejnego filmu o Supermanie, może okazać się, że Henry Canvil nie będzie dyspozycyjny. Powodem jest fakt, iż potencjalnie Marvel może chcieć go do roli Wolverine’a, a wtedy Tyler będzie miał zielone światło.

Co wy sądzicie, o taki zabiegu? Czy chcielibyście Tylera w roli Supermana na dużym ekranie? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!