Zapoznaliście się już z Top 10 Gadżetów Marvela, które przygotował Rafał? Jeżeli nie bardzo Wam pasują produkty spod szyldu czerwonych, to być może trafią do Was rzeczy sygnowane logiem DC? Oto moje osobiste Top 10 Gadżetów DC” w sklepie Dystryktzero.pl!

 

Podobnie jak Panda, nie sugerowałem się żadnymi opiniami, a ranking skonstruowałem na podstawie moich osobistych odczuć. Mam nadzieję, że tym artykułem pomogę komuś zdecydować się na zakup, a niektóre z tych rzeczy naprawdę fajnie byłoby mieć na półce!

Wszystkie Gadżety DC w sklepie internetowym Dystryktzero.pl możecie zobaczyć >Tutaj<

Miejsce #10

Jesteście fanami długich kąpieli? Czy w ich trakcie nie czujecie się czasem jakoś samotnie? Co powiecie na kompana w postaci kaczki wizualizowanej na Mrocznego Rycerza? Ten bardzo uroczy gadżet wyniósłby was 28.99 PLN!

 

Miejsce #9

Tu gadżet skierowany bardziej do męskiego grona czytelników. Chcielibyście mieć własny Batmobil? Taki z prawdziwego zdarzenia to zapewne wydatek przekraczający możliwości większości z nas, ale myślę, że taki miniaturowy świetnie wyglądałby na półce, a kosztuje wyłącznie 119 PLN!

Miejsce #8

Chociaż wiosna zbliża się wielkimi krokami, to zawsze warto pomyśleć o jakimś szaliku na zimę, a może nawet o Bat-szaliku, bo takowy występuje w ofercie dystryktu i kosztuje zaledwie 39,99 PLN!

 

Miejsce #7

Marzyliście, aby wypić kiedyś z Batmanem, Jokerem lub Harley? Teraz, w pewnym sensie, macie okazję! Za te trzy świetne szklanki zapłacicie wyłącznie 54,90 PLN.

 

Miejsce #6

Czy kiedykolwiek marzyliście, aby odwiedzić Bat-Jaskinię? Czemu by nie stworzyć takowej z własnego domu? Poczuj się, jak Bruce każdego dnia, przekraczając próg swojego mieszkania za 85 PLN!

 

Miejsce #5

Zastanawiało Was, co się dzieje w głowie Batmana? Teraz macie świetną okazję! Na dodatek możecie wlać mu nieco oleju do głowy… Chociaż myślę, że bardziej będzie tu pasowała herbata lub kawa ;). Ten śliczny kubek kosztuje 67,99 PLN.

 

Miejsce #4

Niech Batman oświetli Wam noc! Osobiście jestem fanem wszelakiego rodzaju lampek, w szczególności kiedy wyglądają tak spoko, jak ta z linku poniżej! No i mierzy aż 90 cm, czyli do najmniejszych nie należy, a kosztuje tylko 97,90PLN!

 

Miejsce #3

Gracie może w szachy? To spójrzcie na tę świetną kolekcję z postaciami DC! Wygląda to mega i na pewno taki zestaw będzie gratką dla największych fanów produkcji spod szyldu niebieskich, jednakże szykujcie się na spory wydatek, bo to koszt rzędu 1499 PLN!

 

Miejsce #2

Co Wy na to, aby Batman, zamiast Gotham, patrolował Wasz pokój? Ta świetnie wykonana i w pełni ruchoma figurka na pewno mega wyglądałaby na Waszej półce. Cena tego gadżetu to 379 PLN!

 

Miejsce #1

Oto i mój osobisty faworyt z całego rankingu, czyli… Termos! Jestem osobą, która sporo podróżuje, także termos to moje must-have, a czy jest coś lepszego dla fana gacka jak takowy sygnowany jego logiem? Taka przyjemność kosztuje wyłącznie 48,90PLN!

Wszystkie Gadżety DC w sklepie internetowym Dystryktzero.pl możecie zobaczyć >Tutaj<