PODZIEL SIĘ

Według doniesień Daniela Richtmana, którego plotki dotyczące Marvela mają naprawdę dużą trafność, Tom Holland rozmawia z Sony Pictures w celu pojawienia się w swojej roli Spider-Mana w nadchodzącej kontynuacji filmu Venom!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jeśli plotka się sprawdzi, to będzie to ostateczna kulminacja wszystkich doniesień, które trwają już prawie pół roku odnośnie angażu Toma Hollanda w Venom 2.

Venom 2 to film, który wyreżyseruje Andy Serkis, mistrz filmowania, a w tytułową rolę wcieli się ponownie Tom Hardy. Dodanie Spider-Mana może pomóc w ustanowieniu „wszechświata” filmów Spider-Mana dla wytwórni Sony, które obecnie obejmuje Venoma i nadchodzący film Morbius, jako rzeczywistą część uniwersum Spider-Mana.

Jednakże jeśli o tym pomyślimy, to raczej wystąpienie Spider-Mana będzie krótką sceną, być może pomoże Eddiemu Brockowi lub nawet przejmie jego Venom?! Albo zapowie swoją wizytę w Venom 3, lub po prostu poprosi Venoma o jego pomoc w kolejnych przygodach Spider-Mana?! W sumie i to nie było takie złe… Bo jak wiemy po Spider-Man: Far From Home, Peter Parker będzie miał naprawdę wiele problemów, gdy Mysterio oczernił jego dobre imię i ujawnił światu prawdziwą tożsamość.