PODZIEL SIĘ

DC: Universe wypuściło opis odcinka Titans, w którym zadebiutuje Superboy. Dowiadujemy się z niego, że w serialu pojawią się… Lionel Luthor i Martha Kent!

Na końcu pierwszego sezonu Titans dowiadujemy się, że Superboy uciekł z laboratorium Cadmus, co celu fanom dało nadzieję na zobaczenie postaci w sezonie drugim. W tym tygodniu w końcu zobaczymy go w całej okazałości w odcinku zatytułowanym “Conner”. W związku z tym DC Universe wypuściło oficjalny opis tego epizodu, potwierdzający pojawienie się w nim Lionela Luthora i Marthy Kent. Superboy próbując odpowiedzieć sobie na pytania na temat swojej przeszłości natknie się na Luthora, rola Marthy natomiast nadal nie jest nam znana.

Pełen opis odcinka znajdziecie tutaj:

Connor Kent po ucieczce z laboratorium Cadmus stawia pierwsze kroki jako wolny człowiek. Z Krypto u boku wyrusza na poszukiwanie prawdy na temat swojej przeszłości, co doprowadza go do Lionela Luthora (gościnnie Peter MacNeil), ojca Lexa Luthora, i genetyka z Cadmus. Eve Watson (gościnnie Genevieve Angelson). Eve mówi Connerowi o jego prawdziwym dziedzictwie i wysyła go na drogę ku samopoznaniu, w trakcie której odkryje swoje własne ja. W kluczowym momencie Conner postanawia zachować się jak prawdziwy heros, przez co staje twarzą w twarz z Tytanami.

Czekacie na debiut Superboya? Dajcie nam znać w komentarzach!