PODZIEL SIĘ

Chelsea T. Zhang postanowiła się podzielić trzema zdjęciami zza kulis, które pokazują proces jej przemiany do roli Ravager w drugim sezonie „Tytanów”.

W zeszłym tygodniu aktor grający Superboya, Joshua Orpin, ujawnił zakulisowy wygląd Esai Moralesa jako Deathstroke’a w serialu. Teraz przyszedł czas na młodszą członkinię rodziny Wilsona. Aktorka Chelsea T. Zhang, która w kolejnym sezonie „Titans” wcieli się w Ravager – córkę Deathstroke’a – postanowiła podzielić się kilkoma fotkami z formą na jej twarzy, która zapewne posłuży do przygotowania jej maski.

Sami sprawdźcie zresztą:

Oczywiście ta forma sugeruje, że Chelsea może otrzymać maskę zbliżoną do komiksowej wersji, bardzo dobrze znanej nam, fanom. Mieliśmy już wcześniej zresztą okazję zobaczyć kostium Ravager dzięki zdjęciu, które trafiło do sieci. Jednak na oficjalne zdjęcie jej wyglądu będziemy musieli jeszcze poczekać.

Na razie nie wiemy za bardzo nic na temat roli Ravager, jak i reszty rodziny Deathstroke’ów w sezonie drugim. Spekuluje się, że może to mieć związek z „Judas Contract”, ale jest to tylko plotka/domysł.

Co Wy sądzicie na temat tego, co udostępniła Chelsea? Uważacie, że „Titans” tym razem nie odejdzie od pierwowzoru komiksowego, jak to zrobił ze Starfire w sezonie pierwszym? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!