PODZIEL SIĘ

Internety drżyjcie, bo Taika Waititi komentuje wreszcie jedno z gorących, fanowskich pytań na temat filmu „Thor: Love and Thunder” – czy czeka nas romans Valkyrie z Kapitan Marvel…

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Jakiś czas temu, podczas Comic-Conu w San Diego, Tessa Thompson, która powróci w „Thor: Love and Thunder” do roli Valyrie, zdradziła, że jej postać jest pierwszym LGBTQ bohaterem Marvela. W dodatku kąśliwie stwierdziła, że skoro teraz jej bohaterka jest „Królem Asgardu”, to będzie potrzebowała swojej „Królowej”.

Co na to fani? Otóż duża część wyraziła chęć zobaczenia na dużym ekranie romansu Valkyrie z… Kapitan Marvel. Do niedawna jednak nikt z ekipy nie starał się ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej teorii. Jednakże podczas wywiadu dla Wired, w tej sprawie postanowił się udzielić sam reżyser, Taika Waititi:

Chodzi o to, że jest pewne niebezpieczeństwo w tym, co mówią ludzie, czego chcą od Marvela, gdyż mają skłonność do zmiany zdania. Chcesz słuchać fanów do pewnego stopnia, ale jednocześnie nie chcesz mieć filmu zrobionego kompletnie na podstawie opinii fanów, ponieważ wtedy to nie ma sensu. Chcesz, żeby ludzie byli zaskoczeni.

Wygląda na to, że chociaż nie dostaliśmy konkretnej odpowiedzi, jak zawsze zresztą, to jednak można się domyślić, że są nikłe szanse, aby Brie Larson padła w objęcia Tessy Thompson. Ma to sens oczywiście, zważywszy na fakt, iż jak wspomniał Taika, byłoby to mało zaskakujące.

A wy co sądzicie? Czujecie się zawiedzeni? Kogo typujecie na Królową Asgardu i laskę Valkyrie? Komentujcie!