PODZIEL SIĘ

Nie tak dawno w sieci pojawiły się zdjęcia do szóstego sezonu „Flasha”, na których widzimy jak tytułowy bohater walczy z Godspeedem!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Godspeed pojawił się już w sezonie 5, gdzie został przedstawiony jako złoczyńca z przyszłości, który starł się z Norą West-Allen, córką Barry’ego Allena oraz Iris West-Allen. Jednakże jaj pamiętacie pokonanie Cicady II doprowadziło w ostateczności do wymazania Nory z egzystencji oraz uwolnienia Reverse Flasha.

Co najciekawsze brak istnienia Nory może również oznaczać, iż Godspeed nie został powstrzymany w przyszłości, a więc mógł doprowadzić swoją formułę szybkości do perfekcji, tym samym zyskując moce szybkości na stałe. Albo… po prostu zmiana wydarzeń wpłynie tak na przyszłość, ze złoczyńca pojawi się w linii czasowej wcześniej, tak jak to ma miejsce obecnie z „Kryzysem na Nieskończonych Ziemiach”.

Jak widać na udostępnionych zdjęciach, tym razem Godspeed zmierzy się z Flashem, choć nie zdradzają one jednak powodu oraz okoliczności jego powrotu.

Dla przypomnienia, Godspeed jest jednym z najnowszych przeciwników z galerii łotrów Flasha. Pojawił się stosunkowo niedawno, gdy stary znajomy Barry’ego, August Heart otrzymał zdolności podczas Burzy Speed Force. Heart zyskał moce i zmienił się w Godspeeda, który w rezultacie zaczął kraść moce innym Speedsterom, stając się seryjnym zabójcą.

Cieszycie się z powrotu tego złoczyńcy? Czekam na wasze komentarze!

„Flash” powraca z 6 sezonem już 8 października 2019 r. To będzie naprawdę mocny sezon!