PODZIEL SIĘ

The Flash jest wciąż w trakcie letniej przerwy, ale mamy już pierwsze szczegóły dotyczące powrotu serialu.

Nowe informacje od TVLine ujawniają, że sezon 6 The Flash przyniesie nam „nowego głownego męskiego antagonistę”, a stacja ma podobno szukać „różnych aktorów” do tej roli.

Nie wiadomo dokładnie, kim może być Wielki Zły, ponieważ w finale piątego sezonu nie było tak naprawdę żadnej wielkiej podpowiedzi. Niektórzy spekulowali, że może to być Evan McCulloch a.k.a. Mirror Master, którego technologia pistoletów lustrzanych pojawiła się w ostatnich epizodach sezonu. Jest też Red Deatg, zły speedstera, który został wprowadzony w komiksowej serii Dark Knights: Metal i był wspomniany wcześniej podczas tego sezonu. Tak o postaci ostatnio wypowiedział się showrunner Todd Helbing:

Red Death to dość duża rzecz. Wydaje mi się, że możesz mówić o większych bohaterach inaczej, niż kiedy mówimy o tych małych, tylko w formie easter eggów Dajemy fanom trochę więcej, dzięki czemu myślą “Och, człowieku. Ci ludzie mogą pojawić się w przyszłości.”. Ale to jest trudne z DC. Zawsze musimy z nimi rozmawiać przy planowaniu. Jest tak wiele aspektów. Zawsze są sposoby, aby spróbować działać. Czasem jest szczególnie trudno, ale powiedziałbym „nigdy nie mów nigdy”.

My też nie mówimy i liczymy, że alternatywny Batman zagości na The CW! 🙂