PODZIEL SIĘ

Na tegorocznym San Diego Comic-Con nie dostaliśmy jedynie daty premiery pierwszego filmu o Czarnej Wdowie, ale dostaliśmy wiadomość o głównym antagoniście filmu zaplanowanego na przyszły rok.

Wielu miało swoich faworytów kto mógłby zmierzyć się  z Natashą Romanoff, w którą wciela się Scarlett Johansson, i część z nich miała rację. Taskmaster zostanie głównym villainem pierwszego filmu o Czarnej Wdowie.

Taskmaster, a.k.a. Tony Masters, pierwszy raz pojawił się w The Avengers #195 prawie 40 lat temu. W przyszłym roku ujrzymy tę postać po raz pierwszy na żywo. Kim jest Taskmaster? To mistrz przebrania z fotograficzną pamięcią, która pozwala mu zapamiętać schemat walki jego przeciwników.

David Black Harbour, gwiazda Black Widow, powiedział wcześniej, że praca z Cate Shortland to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mu się przytrafiły, jeżeli chodzi o producentów z Marvel Studios.

“Ta kobieta, Cate Shortland, która kieruje tym filmem, jest jednym z najlepszych reżyserów, z którymi kiedykolwiek pracowałem” — mówi Harbour. “Jest taka mądra i robi takie piękne filmy. Umieściła kogoś takiego na czele jednego z tych olbrzymich filmów akcji — a ona zwraca uwagę na historię i taką uwagę na charakter” — mówi dużo. 

Black Widow jest kierowany przez Cate Shortland ze scenariuszem Jaca Schaeffera i Neda Bensona.

Premiera filmu planowana jest na 1 maja 2020 roku.