PODZIEL SIĘ

Na koniec czwartego sezonu tytułowa bohaterka jak zwykle uratowała świat. Pokonała Lexa Luthora, obroniła obcych przed Dziećmi Wolności i mniej więcej przywróciła porządek w mieście. Jednakże, mimo spektakularnego zwycięstwa, końcówka ostatniego odcinka zostawiła fanów z ciarkami na plecach. Wszystko za sprawą prawej ręki Luthora – Eve Tessmacher. Teraz wiemy, że niespodziewany zwrot akcji zostanie porządnie rozbudowany, gdyż Andrea Brook została postacią regularną na cały piąty sezon!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

TV Line donosi, że Brook awansowała na postać regularną – oczywiście nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia co do roli aktorki, jednak spokojnie możemy obstawiać, że ma ona związek z Lewiatanami wspomnianymi pod koniec finałowego odcinka. Jak pamiętamy, po porażce Lexa, Eve próbowała uciec z miasta pod kamuflażem, jednak na jej drodze stanęła drobna staruszka ostrzegając, że gdziekolwiek kobieta nie ucieknie, to i tak zostanie znaleziona.

“Lewiatan jest wszędzie. Lewiatan jest każdym i Lewiatan nadchodzi!”

Trzeba przyznać, jest to dość mroczna groźba, nawet w stosunku do kobiety, która próbowała zabić Lenę Luthor. Fani mają nadzieję na szybkie rozwiązanie zagadki dotyczącej Eve i Lewiatana, a tymczasem zastanawiający jest również angaż Andrei, która na ten moment jest w zaawansowanej ciąży!

Oczywiście popieramy pracujące przyszłe mamy, jednak z takim brzuszkiem trochę ciężko grać złoczyńcę. A może producenci chcą wykorzystać stan błogosławiony aktorki i po powrocie serialu okaże się, że Lex Luthor spłodził z Eve potomka…?

Cóż, pożyjemy zobaczymy, a tymczasem piszcie w komentarzach czy cieszycie się z powrotu Eve jako postaci regularnej!