PODZIEL SIĘ
Arrow -- "Tribute" -- Image AR602b_0055b.jpg -- Pictured: Stephen Amell as Oliver Queen/The Green Arrow -- Photo: Robert Falconer/The CW -- © 2017 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Życie aktora nie jest takie łatwe, nawet gdy ma okazję pracować z trzykrotnym laureatem Oscarów! Stephen Amell miał wielkie problemy ze swoim pierwszym kostiumem Green Arrowa, przez co musiał użyć radykalnych środków.

Amell po raz pierwszy założył kostium Green Arrowa w 2012 roku, który został zaprojektowany przez trzykrotną zdobywczyni Oscara – Collen Attwood. Jednakże według aktora strój ten był piękny tylko na manekinie, ponieważ ciężko było się w nim poruszać!

„Nie mogłem dosięgnąć ramienia, żeby wziąć strzałę z kołczanu, co było dla mnie ważne. I wtedy też nie było tego, co teraz nazywamy klinami, w zasadzie spandeksu na nogach i ramionach. Moim pierwszym krokiem w mojej pierwszej walce było zejście do pozycji kucającej i było to niemożliwe. Powiedziałem produkcji, by wszyli do kostiumu wstawki, jednakże oni zdecydowanie odpowiedzieli: „Nie możemy, Colleen Atwood to zrobiła, musimy się z tym pogodzić.”. A ja [przykucnąłem i powiedziałem] „Czy mogę to teraz zepsuć?” Celowo rozerwałem spodnie, ponieważ gdyby to miało miejsce podczas produkcji, to opóźnilibyśmy się o dwie godziny.” – powiedział Stephen Amell podczas swojego występu na MCM London Comic Con.

Z informacji od Marca Guggenheima wiemy, iż koszt takiego kostiumu wynosi 5000 $. Zatem życzymy, aby Stephen nie psuł już więcej kostiumów!