PODZIEL SIĘ

Już lada moment „Arrow” oficjalnie zakończy się po siedmiu latach.  Po tak długim okresie zapewne ciężko będzie wyobrazić sobie Stephena Amella wcielającego się w kogoś innego, niż postać Szmaragdowego Łucznika. Niejednokrotnie się zdarzało, że poprzez utożsamienie aktora z jednym bohaterem, jego kariera nie mogła pójść do przodu. Czy taki sam los czeka tego kanadyjskiego aktora?

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wygląda na to, że nie! W trakcie Bostońśkiego „Fan Expo”, które odbyło się w sobotę, Amell został zapytany, co będzie robił po zakończeniu „Arrow”. Okazuje się, iż będzie to kolejny serial! Aktor jest bardzo podekscytowany, jednakże nie może zdradzić zbyt wielu szczegółów.

„Ostatnio podpisałem kontrakt na nowy projekt, którym jestem strasznie podekscytowany, jednak nie mogę o nim nic powiedzieć. Chciałem się tym dzisiaj pochwalić i jestem przekonany, że wiadomość ta zatrząsła by internetem. Jednak spodziewajcie się czegoś bardzo niedługo.”

Niezbyt wiele nam to mówi, jednak plotkuje się o kolejnym serialu w klimacie superhero. Stephen przez lata był pytany, w których innych bohaterów spod szyldu DC lub Marvela chciałby się wcielić. Na ostatnim Londyńskim Comic Conie zdradził, że najbardziej chciałby zagrać ponownie kogoś z DC, ale tym razem, żeby to był złoczyńca.

Jak myślicie? Czy następne show Amella będzie kolejnym serialem superhero, czy może zupełnie czym innym? Chociaż „Arrow” nie posiada już tylu fanów, co na początku, to nie ciężko ukryć, że nieco ciężko będzie się pożegnać z jego postacią.

Szmaragdowy Łucznik wraz ze swoim ostatnim sezonem powróci 15 Października.