PODZIEL SIĘ

Może trudno w to uwierzyć, ale minęły dwa lata od premiery „Logana”, w którym to aktor Hugh Jackman po osiemnastu latach wcielania się w postać Wolverine’a, ostatecznie pożegnał się z tą rolą. Sam film został bardzo dobrze odebrany i wielu fanów zastanawiało się, czy James Mangold powróci do świata X-Menów, jaki wykreował.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Podczas niedawno udzielonego wywiadu dla The Playlist, reżyser okazał wielkie zainteresowanie zagłębianiem świata Logana, dodał jednak, że nie wierzy, iż taki projekt powstanie w najbliższym czasie.

Czy jestem zainteresowany? Owszem, jestem.

– odpowiedział Mangold, na pytanie, czy nadal interesuje się filmem o X-23.

Jeszcze dwa lata temu 20th Century Fox miało prawa filmowe do X-Menów, lecz po przejęciu tego studia przez Disney’a, to właśnie na tę drugą firmę przeszła licencja. Teraz włodarze Marvel Cinematic Universe mogą robić z mutantami, co im się żywnie podoba i może właśnie to jest powodem mniej optymistycznego nastawienia reżysera.

Czy to się stanie? Wątpię, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości.

Fani na pewno byliby zachwyceni, gdyby dowiedzieli się więcej na temat Laury Kinney i jej podróży po zakończeniu „Logana”, wszakże jest jeszcze mnóstwo możliwości, aby dalej eksplorować to uniwersum, a takowy spin-off mógłby dać początek czemuś większemu.

Uważacie, że X-23 powinna dostać solowy film pod szyldem MCU?