PODZIEL SIĘ

Teraz, gdy oficjalnie już wiadomo, że Spider-Man powrócił do MCU, fani odetchnęli z ulgą. Na tym się jednak nie skończyło – zaczęli zastanawiać się nad kolejnymi filmami  Peterem w roli głównej, zamiast wstrzymywać oddech w napięciu, przyglądając się utarczkom obu studiów. 

Na gdybanie, czy drama Sony/Disney będzie miała poważniejsze konsekwencje i czy jednak “zostaną przyjaciółmi” będzie dużo czasu, z racji, iż Spider-Man 3 ma pojawić się w kinach w lipcu 2021 roku. Tak daleka data daje nam mnóstwo miejsca na pomysły i wysnuwanie teorii. Jeśli znacie Matta Murdocka, Daredevila z 1989 oraz wydanie The Trial of the Incredible Hulk, spodobają wam się informacje, które dla was przygotowaliśmy.

Pamiętacie, jak Mysterio wyjawił prawdziwą tożsamość Petera Parkera na samym końcu Far From Home? Po sposobie, w jaki się to stało, nie ulega wątpliwości, że Pajęczak będzie potrzebował pomocy. Prawdę mówiąc, mógłby poprosić Mr. Murdocka o pomoc. Marvel wyjawił, że ma nadzieję, iż Charlie Cox powróci w roli Daredevila, a co mogłoby być lepszą okazją?

Interesująca jest także informacja mówiąca o tym, iż nie jest to jeszcze ustalone, a zamiast tego Marvel może wezwać She-Hulk – a przynajmniej jej alter ego, Jennifer Walters, jako prawnika Spidey’a. Ma wiązać się to z jej nadchodzącym debiutem na platformie Disney +. Nie została jeszcze podjęta ostateczna decyzja, kto wesprze człowieka-pająka w tak trudnym dla niego momencie. 

Ciekawym połączeniem byłoby jednak zobaczenie w filmie o Spider-Manie She-Hulk. Pomimo całej sympatii do Matta Murdocka, zobaczenie Jennifer Walters reprezentującej Petera Parkera ponad trzydzieści lat po tym, jak Matt Mudrock bronił w sądzie Hulka byłoby niesamowite

To jednak nie jest opinia całego fandomu – jeśli wasza jest inna, podzielcie się nią w komentarzach. Kto byłby lepszym prawnikiem człowieka pająka i dlaczego? Przed takim samym pytaniem dawniej zapewne stanęli scenarzyści Spider-Mana 3, a teraz możemy postawić się my.