PODZIEL SIĘ

W końcu pojawia się dobra wiadomość dla użytkowników Netflixa i fanów Arrowverse! Chociaż, gdy tak naprawdę jeszcze nie dawno mówiono o rezygnacji współpracy stacji The CW z Netflixem, to według najnowszego raportu wygląda to całkiem inaczej i bardziej pozytywnie!

W zbliżającym się 2020 roku seriale Arrowverse wraz ze swoimi nowymi sezonami pojawią się na platformie Netflix, a pierwszym serialem będzie Arrow i prawdopodobnie jego data premiery przypadnie na miesiąc luty tuż po dwutygodniowej przerwie od finału ósmego sezonu. Chociaż nie jest to takie pewne ze względu na crossover “Crisis on Infinite Earths”, więc jeżeli The CW i Netflix będą chcieli zachować spójność, to ósmy sezon Arrow trafi na platformę dopiero wraz z pozostałymi serialami takimi jak The Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow na przełomie maja/czerwca.

Nadal nie wiadomo co z trzecim sezonem Black Lightning, który prawdopodobnie w całości ukaże się również po skończeniu wszystkich odcinków na CW. Czyli wiosną 2020 roku.

Oficjalnie wiadomo również, że zabraknie serialu Batwoman i kolejnych nowych produkcji stacji The CW, które będą trafiać na platformę DC Universe lub HBO Max. Co by nie było to nadal będzie panował wielki chaos, a cały artykuł niestety odnosi się tylko i wyłącznie do Netflix USA, a co z nami – polakami… Tego niestety nie wiemy, jednakże jeśli coś pojawia się w wersji amerykańskiej, to niebawem trafia też do nas. Zatem musimy czekać!