PODZIEL SIĘ

Tom Hiddleston wyjawił, że serial Disney+ Loki pokaże nam, czy Bóg Kłamstw rzeczywiście umarł, czy też znów zastosował jedną ze swoich sztuczek.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Pierwsze sceny Avengers: Infinity War zszokowały miliony fanów Lokiego – ich ukochana postać została zabita przez Thanosa już na samym początku filmu. Jednakże w Endgame bohaterowie cofali się do różnych momentów z przeszłości MCU, niechcący tworząc wiele alternatywnych rzeczywistości – w tym jedną, w której Lokiemu udało się zbiec wraz z Tesseraktem. Mimo tego wiele widzów wciąż nie godzi się z takim stanem rzeczy i tworzy setki teorii na temat losu Lokiego z głównej linii czasowej. W jednym z ostatnich występów medialnych Tom Hiddleston potwierdził, że serial Loki da nam ostateczną odpowiedzieć na pytanie, czy Laufeyson żyje:

Po premierze „Infinity War” i „Endgame” zadawano mi cały czas te same dwa pytania: czy Loki naprawdę nie żyje i co zrobi z tą kosmiczną kostką? Zawsze te kostki… Serial odpowie na oba te pytania.

Zapytany o to, czy plotki na temat występowania w Lokim motywu podróży w czasie są prawdziwe, Hiddleston milczał.

Chcielibyście, by Loki po raz kolejny oszukał śmierć i wrócił do świata MCU cały i zdrowy? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!