Ledwo co pył po „Avengers: Endgame” opadł i chociaż jeszcze nie znamy oficjalnie planów na kolejną fazę Marvel Cinematic Universe, to niedawno świat obiegła informacja, iż platforma Hulu, tak bardzo powiązana z Disneyem, planuje dodać do swojej oferty seriale z postaciami Ghost Ridera oraz Helstorma. Natomiast teraz dzięki uprzejmości Cosmic News w sieci pojawiła się plotka, jakoby Hulu oraz Marvel, byli zainteresowani poszerzeniem swojej oferty o inne seriale z nadprzyrodzonymi herosami z zakątka Domu Pomysłów. Jednym z takich postaci ma być Blade, który miałby stać się również częścią MCU, a źródło, na które powołuje się Cosmic News ma być rzekomo wiarygodnym…

Jak wiecie, nie jest to pierwsza plotka, która mówi o powrocie Blade’a, w dodatku w postaci serialu telewizyjnego. W dodatku oliwy do ognia dolewa fakt, iż niedawno Marvel odzyskał prawa do postaci łowcy wampirów.

Oznacza to, iż fani zaczynają się domagać wcielenia Blade’a do MCU i chociaż niewykluczone, że otrzyma osobny film, to jednak bardziej prawdopodobnym na chwilę obecną wydaje się jego serialowy debiut, jak zresztą wspomniałem wyżej. Wskazuje też na to marka „Spirit of Vengeance”, której swego czasu częścią był również Blade. Jak wiecie doskonale, w przyrodzie, a w szczególności w świecie biznesu super hero nic nie ginie.

Jak jednak będzie i czy Blade dołączy do MCU w postaci serii telewizyjnej, to tylko czas pokaże. Jedno jest pewne, patrząc na zapowiedzi Hulu oraz udostępnienia Wesley Snipesa w ostatnich tygodniach, osobiście sądzę, że coś jest na rzeczy.

A wy chcielibyście zobaczyć ponownie Blade’a w akcji? Powinien dołączyć do MCU i sprowadzić mroczne siły ze sobą? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!