Chociaż obsada filmu Eternals już jest wypchana po brzegi gwiazdorskimi nazwiskami, Richard Madden zapowiada, że ich liczba wzrośnie.

Richard Madden został nagrodzony tytułem Najbardziej Stylowego Mężczyzny Roku według Hugo Bossa. Po rozdaniu nagród został zapytany o jego udział w Eternals, ale nie mógł zdradzić zbyt wiele detali:

Chciałbym wam coś powiedzieć, ale za oknem czeka snajper z Marvela, który wyeliminuje mnie gdy tylko powiem o słowo za dużo. Obsada tego filmu to grupa niezwykłych, wspaniałych ludzi i jestem dumny z tego, że jestem jej częścią.

Dziennikarz zapytał Maddena również o to, czy jest podekscytowany na myśl grania u boku tylu genialnych aktorów, na co mężczyzna odpowiedział, że cieszy go możliwość współpracy zarówno z potwierdzonymi członkami obsady, jak i tymi, o których fani jeszcze nie wiedzą. Madden potwierdził również, że zna nazwiska kilku osób, które dołączą do bogatej obsady Eternals, ale nie może ich zdradzić.

W komiksach Eternals to fikcyjna gałąź ewolucyjna ludzkości, która posiada supermoce i jest praktycznie nieśmiertelna. Stworzone przez Celestiali miliony lat temu, te niezwykłe istoty są rezultatem genetycznych eksperymentów, które doprowadziły do powstania dwóch wrogich sobie ras: Eternals i Deviantów. Chociaż bronili Ziemian przed obrzydliwymi Deviantami, wśród Przedwiecznym wybuchła wojna domowa, która rozdzieliła ich na dwie frakcje – jedną dowodzoną przez Kronosa, który wygrał wojnę, a drugą przez Uranosa, który wraz ze swoimi ludźmi został zesłany na wygnanie.