PODZIEL SIĘ

W ostatnim czasie wiele z czarnoskórych aktorek zostało dotkniętych atakiem rasistowskich komentarzy ze strony internautów. Candice Patton, serialowa Iris, jest jedną z ofiar. Teraz Grant Gustin, tytułowy „The Flash”, stanął w jej obronie.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jakiś czas temu, aktor wrzucił na swojego instagrama post, w którym wykazał poparcie dla LGBTQ+, pod którym przejawiło się mnóstwo negatywnych postów, w tym takich, skierowanych w stronę jego serialowej partnerki – Candice Patton.

Mimo że aktorka odgrywa rolę Iris już od pięciu lat, to dalej mnóstwo ludzi ma problem z tym że nie jest biała, tak jak to ma miejsce w komiksach.

Zdenerwowany Grant postanowił nagrać video, w którym wyraża swoją opinię i wykazuje pełne wsparcie dla Patton.

Bardzo pochlebna postawa ze strony Gustina! Facet zasługuje na szacunek, zupełnie jak sama Candice. Trochę to smutne, że pomimo takiego upływu czasu, ludzie wciąż mają problem o coś takiego, jak kolor skóry…

Tymczasem prace nad kolejnym sezonem wre. Obecnie nie wiemy zbyt wiele, poza tym, że Killer Frost i Grant otrzymali nowy kostium, a pierwszy odcinek prawdopodobnie zacznie się rodzinnym piknikiem.