Serial “Arrow” zmierza nieubłaganie ku końcowi. W przygotowaniach jest obecnie finałowy, ósmy sezon produkcji. Za pośrednictwem konta na Twitterze scenarzyści poinformowali nas o rozpoczęciu prac nad ostatnim rozdziałem historii.

Nie jest na tę chwilę ujawnione o czym będzie opowiadało ostatnie 10 odcinków. Wiemy, że na dobre pożegnamy się z głównym bohaterem, który nie przetrwa tegorocznego eventu crossoverowego. Jednak sama fabuła ostatniego sezonu to tajemnica.

Standardowo fani rozpoczęli spekulacje. Czy całość sezonu będzie poświęcona “Kryzysowi na nieskończonych Ziemiach“, czy może zobaczymy wydarzenia po sezonie, a kryzys pokazany tylko w postaci dobrze znanych retrospekcji? Wiele z nich brzmi naprawdę intrygująco. Każda nowa teoria zaostrza oczekiwania.

Stephen Amell zapowiedział od siebie jakiś czas temu, że jedyne co pozostało do zrobienia jego superbohaterowi to pozostawienie po sobie dziedzictwa. Jednak wszystkie seriale, których istnienie “Arrow” zapoczątkował można za takowe dziedzictwo uznać. A zatem przed nim już tylko ostatnia, najważniejsza walka – ratowanie innych światów przed nadciągającym Kryzysem.