Jakiś czas temu Warner Media zapowiedziało, że planuje wystartować ze swoją własną platformą streamingową. Dziś po południu w końcu otrzymaliśmy na ten temat nieco więcej szczegółów, a w tym nazwę – Powitajcie HBO max!

HBO Max w teorii ma połączyć wszystkie obecne stacje/platformy spod szyldu Warner Media, aby cieszyć się swoimi ulubionymi seriami w jednym miejscu. Premiera usługi planowana jest na wiosnę 2020 roku.

Dowiedzieliśmy się także, że HBO Max ma stanowić dom dla wszystkich seriali z oferty The CW, w tym nadchodzącej Batwoman, czy spin-offu RiverdaleKaty Keene.

Poza tym na pewno obejrzymy tam np. „Przyjaciół”, których Netflixowa licencja wygasa lada dzień, Grę o Tron, Ricka i Morty’ego, czy Pretty Little Liars.

Poza tym znajdą się tu wszystkie filmy, czy seriale spod szyldu DC – Wszakże DC Universe jest jedną z platform Warnera. W końcu wszystkie nasze ulubione show o superbohaterach z DC będą dostępne w jednym miejscu. Super! Oznacza to także, że raczej nie planowana jest europejska wersja DCU.

Jeżeli chcecie wiedzieć, co dokładnie będzie wchodzić w skład HBO Max, to spójrzcie na poniższą grafikę:

Wygląda na to, że Netflix otrzyma potężnego rywala, a jakby nie patrzeć – ostatnimi czasy oferta tejże usługi staje się coraz to bardziej uboga.

Co o tym wszystkim myślicie? Kolejna niepotrzebna rzecz, czy w mądry ruch ze strony WarnerMedia?