Obecne sezony seriali z Arrowverse powoli dobiegają końca, a na ich kontynuację przyjdzie nam czekać aż do jesieni. Mimo iż seriale te miewają swoje wzloty i upadki, to uważam, że warto nadal pozostać ich widzem, bo wraz z końcem Arrow, otrzymamy ekranizację jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie DC“Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”!

Biorąc pod uwagę wagę tego wydarzenia, to nic dziwnego, iż fani od samego początku są głodni informacji na jego temat. W końcu się doczekaliśmy pierwszych szczegółów!

Na ostatniej konferencji The CW opowiedziano nieco o kryzysie, chociaż nie oczekujcie informacji na temat fabuły, rozchodzi się tutaj bardziej o techniczne rzeczy. Tym razem naprawdę otrzymamy potężny crossover, gdyż będzie trwał aż 5 godzin i będzie podzielony na dwie części! Oznacza to prawdopodobnie, że pierwsza część będzie zakończeniem pierwszej połowy sezonów, a dla Arrow ogólnym zakończeniem serii, a potem, po małej przerwie i prawdopodobnie wielkim cliffhangerze, otrzymamy kontynuację kryzysu.

Tym razem nie zabraknie też żadnego z show spod szyldu The CW, gdyż Legendy i Batwoman także będą jego częścią.

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to event, który został nam zapowiedziany już w pilotażowym odcinku Flasha, gdzie mogliśmy przeczytać o zaginięciu Barry’ego w kryzysie, który miał się zdarzyć w 2024 roku. Po finałowym epizodzie 5 sezonu przygód Szkarłatnego Speedstera, wiemy, iż data ta nieco uległa zmianie.

Wydarzenie to w komiksach ustabilizowało w pewien sposób cały chaos związany z multiversum. Jest to bardzo ważny i kultowy już event, i wydaje się, że ludzie z The CW są tego świadomi. Miejmy nadzieję, że podołają zadaniu i zaserwują nam kawał dobrej historii.

Ja czekam, a wy?