Choć wielu już straciło nadzieję, że w najbliższej przyszłości otrzymają solowy film poświęcony przygodom szkarłatnego speedstera, jednakże w ostatnim czasie otrzymywaliśmy sporo pozytywnych wiadomości dotyczących tejże produkcji. Teraz pora na kolejną z nich, gdyż w końcu otrzymaliśmy datę premiery filmu The Flash!

Reżyserią filmowego Flasha zajmie się Andy Muschietti, człowiek odpowiedzialny m.in. za rebooty „To.”, a scenariusz będzie efektem współpracy Granta Morrisona i Ezry Millera. Teraz Warner Bros. ogłosiło, kiedy to spodziewać się kilku ich produkcji. Poza Mortal Kombat i czwartym Matrixem, dowiedzieliśmy się także, że speedster przybiegnie do kin 1 lipca 2022 r.

W końcu jakieś konkrety! Zdjęcia do filmu The Flash podobno rozpoczną się w 2021 r. Także zapewne pod koniec przyszłego roku zaczną się pojawiać pierwsze poważniejsze informacje dotyczące fabuły czy castingów.

Miejmy nadzieję, że tym razem już obejdzie się bez zbędnych spóźnień, ale patrząc na ostatni rozwój wydarzeń, to raczej nie ma o co się martwić! 🙂