PODZIEL SIĘ

Podczas produkcji filmu Bond 25 wiele szczegółów było utajnionych i nie mogliśmy nawet poznać dokładnego tytułu. Jedyne informacje jakie były dostępne to te o lokalizacji produkcji filmu, który został nagrywany na Jamajce i w Londynie oraz to, iż prawdopodobnie Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w Agenta 007.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Cała tajemnica została złamana wraz z udostępnieniem najnowszych informacji o filmie i dzięki temu ujawniony został oficjalny tytuł “Bond 25: No time to Die” oraz opis filmu!

Bond 25 przedstawi całkowicie inny wizerunek filmów o Agencie 007, ponieważ zobaczymy Jamesa Bonda będącego na emeryturze, starającego się przeżyć resztę życia z dala od przemocy. Oczywiście, aż do chwili, gdy Bonda wytropił jego dawny przyjaciel – Felix Leiter, który poprosił go o pomoc, wywracając przy tym jego życie do góry nogami.

Opis filmu:

Bond opuścił czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój jest krótkotrwały, a zakłócił go jego dawny przyjaciel Felix Leiter z CIA proszący o pomoc. Bond wyruszył na misję odnalezienia porwanego naukowca, lecz misja ta okazała się bardzo zdradliwa niż się spodziewano, przy czym trafił na ślad tajemniczego złoczyńcę uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię.

Film trafi do kin 8 kwietnia 2020 r.