PODZIEL SIĘ

Newsy z tegorocznego D23 Expo są zdominowane przez nowe informacje o nadchodzących produkcjach Marvel Studios. Po zapowiedzi fazy czwartej na SDCC Kevin Feige nadal miał w zanadrzu parę niespodzianek i pokazano nam choiażby… zupełnie nowy strój Black Widow z jej solowego filmu!

Kostium po raz pierwszy pokazano w ekskluzywnym materiale promocyjnym. Chociaż w sieci od razu pojawiły się opisy nowego białego stroju, fani nie spodziewali się, że szybko go zobaczą. Marvel jednak zaskoczył wszystkich i pokazał fizyczną kopię kostiumu na manekinie! Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Oto opis tego, co wybrańcy zobaczyli w materiale pokazywanym na D23:

Widzimy Natashę walczącą z Yeleną Belovą, którą fani komiksów znają jako inną Black Widow, przynajmniej do czasu aż ta zeszła na złą drogę i trochę zwariowała. Kobiety stoją naprzeciw siebie i postać Johansson ma na sobie całkowicie biały strój. Yelena zaczyna wyśmiewać jej pozę, mówiąc, że „to twoja poza do walki, totalna z ciebie pozerka!”.

Fani zastanawiają się, w jaki sposób nowa produkcja Marvela będzie związana z Endgame, patrząc na to, że w najnowszej części Avengers Natasha oddała życie, aby uratować wszechświat. Z pomocą pospieszył David Harbour, w Black Widow wcielający się w Red Guardiana, który powiedział, że film wyjaśni poświęcenie Wdowy poprzez eksplorację jej przeszłości:

To coś wspaniałego, że zobaczycie trochę jej przeszłości, co nie? Macie szansę poznać te wydarzenia i dzięki temu, że wiecie, co stało się w Endgame, dowiedzieć się, jak do tego doszło i co skłoniło ją do dokonania tak trudnego wyboru. Myślę, że interesujące w narracji filmu jest to, że cofniemy się do czasów Civil War. Nasze postacie znają się od długiego czasu i ta relacja ma wpływ na to, co dzieje się dalej. Wiedząc, jak historia Natashy się skończy, możemy cofnąć się i w pewien sposób zapowiedzieć jej koniec albo pobawić się tym konceptem. To niezła gratka dla fanów, móc zobaczyć te momenty i postacie.

Premiera Black Widow już 1 maja 2020 roku.