PODZIEL SIĘ

Niecały tydzień dzieli nas od premiery tego długo już oczekiwanego wydarzenia, jakim będzie „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”, a Marc Guggenheim zdaje się tylko podsycać atmosferę udostępniając nowe logo oraz zwyczajnie pisząc, iż to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Jedną z ostatnich informacji była ta, w której ogłoszono, że Osric Chau wcieli się w Ryana Choi i stanie się on drugim Atomem, gdyż Brandon Routh żegna się z „Legends of Tomorrow” wraz ostatnią częścią crossoveru.

Spośród dotychczasowych nowinek, nie wiadomo tak naprawdę czego się spodziewać, jednak najgłośniej się mówi o cameo Stargirl. Fani spodziewają się także jakiejś drastycznej zmiany, która na dobre odmieni całe Arrowverse, wszakże komiksowy „kryzys” uczynił dokładnie to samo.

Poza tym opublikowano także nowe logo, tym razem z wizerunkami pięciu głównych bohaterów i Monitora. Guggenheim zdradził także, że pracuje jeszcze nad kilkoma niespodziankami, zarówno tymi mniejszymi jak i większymi. Cóż to takiego może być?

Jak myślicie, cóż takiego się może jeszcze stać? Jakieś specjalne cameo, a może połączy się całe serialowe uniwersum DC? Być może dzisiejszy odcinek przygód Szmaragdowego Łucznika lub Flasha zdradzi nam nieco więcej.

“Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” rozpocznie się 8 Grudnia.