PODZIEL SIĘ

“The Batman” jest w drodze, a więc dodatkowe informacje o aktorach, którzy mają w tej produkcji wystąpić, są na wagę złota. Z zainteresowania ze strony fanów żartuje natomiast Nicki Minaj!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Piosenkarka zdobyła już nagrodę za osiągnięcia muzyczne, nadszedł już czas na zrobienie zawrotnej kariery w aktorstwie? Liznęła już tego fachu w “The Other Woman”, a także grała głosem w czwartej części Epoki Lodowcowej, oczywiście w oryginalnej wersji językowej. Wkrótce też będziecie mogli ją usłyszeć w drugiej części Angry Birds, o ile skusicie się oglądać po angielsku. Na swoim oficjalnym instagramie udostępniła promocyjne wideo właśnie tego filmu. 
 
Superstar Jay (taki muzyk) odpowiedział w komentarzu do wyżej wspomnianego postu, sugerując, że w “The Batman” reżyserowanym przez Matta Reevesa powinna ona wystąpić w roli Catwoman. Co zrobiła Nicki Minaj? Ogłosiła swoją gotowość do roli! Powagi w tej odpowiedzi nie ma co się doszukiwać, ale… świetna Halle Berry mogła wdziać ten lateks, to czemu nie Nicki Minaj ze swoimi dorodnymi czterema literami.