Według najnowszych doniesień, Namor będzie miał swój debiut w MCU jako złoczyńca drugiej części oscarowego filmu “Czarna Pantera”!

Plotki głoszą, że fabuła najnowszej części ma krążyć wokół Wakandy, będącej pod atakiem ze strony innego władcy – rzekomo właśnie Namora. Podobno Namor chce dokonać przewrotu i objąć władzę w Wakandzie.

Trzeba przyznać – te doniesienia brzmią bardzo intrygująco, szczególnie że Namor mógłby chcieć przejąć władzę i siłę Pantery głównie po to, by móc wykorzystywać zaawansowaną technologię tamtejszych terenów. Co więcej, prawdopodobny byłby atak z Atlantydy, gdyż po wydarzeniach z ‘Avengers: Infinity War’ Wakanda została mocno osłabiona, a jak wiadomo Atlantyńczycy mają swoją własną zaawansowaną technologię. Challenge? Accepted.

Jak wszyscy zauważamy, nie da się nie wspomnieć o uderzającym podobieństwie w postaciach Namora i Aquamana wytwórni DC, jednak po sukcesie jaki odnotował film ‘Aquaman’, Marvel z pewnością będzie chciał dodać własnego, oryginalnego twistu do historii. I może im się to nawet udać, biorąc pod uwagę, że Namor jest tak naprawdę pierwszym anty-bohaterem i mutantem jednocześnie, znanym z komiksów jako Sub-Mariner.

Podekscytowani? Myślicie, że wprowadzenie Namora do MCU w ‘Black Panther 2’ to dobry pomysł? A może widzielibyście tę postać w innej produkcji?