PODZIEL SIĘ

Hulu w końcu ujawniło obsadę nadchodzącego serialu Marvela Helstrom, z Tomem Austenem, Sydney Lemmon i Elizabeth Marvel w rolach głównych.

Tom Austen, Sydney Lemmon i Elizabeth Marvel ruszają do walki z demonami w serialu Helstrom już w 2020 roku. Oznacza to, że mimo anulowania produkcji serii o Ghost Riderze, Hulu będzie tworzyło serial o dzieciach szatana – nie tylko ogłosiło obsadę, ale i zdradziło widzom, czego mogą oczekiwać po tej nadprzyrodzonej serii.

Tom Austen (The Royals) wcieli się w Daimona Helstroma, profesora etyki który na boku dorabia sobie jako egzorcysta. Sydney Lemmon (Far the Walking Dead) zagra jego siostrę, Anę Helstrom, właścicielkę domu aukcyjnego, której celem jest powstrzymanie sił zła od krzywdzenia innych tak, jak kiedyś skrzywdził ją jej ojciec – seryjny zabójca. Natomiast Elizabeth Marvel (Homeland) będzie głową rodziny Helstromów – matką rodzeństwa, Victorią Helstrom, kobietą, którą dosłownie nawiedza jej własna przeszłość. Producent wykonawczy Paul Zbyszewski opowiedział serwisowi Deadline o tym, jak podekscytowany jest obsadą Helstrom.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że udało się nam zebrać tak utalentowaną obsadę. Od początku wiedzieliśmy, że potrzebujemy uzdolnionych aktorów, które potrafiliby trafić w każdą nutę, jaką serial Marvela obieca zagrać, od dramatycznego thrillera do komediowej akcji. Obserwowanie, jak pracują będzie niezwykłą zabawą.

Zważywszy na to, że Helstrom zadebiutował w solowej serii Ghost Ridera ironicznym jest fakt, że Helstrom zaczyna produkcję w trakcie gdy serial o Ghost Riderze został anulowany. Jednak skoro nowa era Marvel Television celuje w tworzenie mrocznych, nadnaturalnych postaci na małym ekranie, możliwe, że w jakiś sposób Duch Zemsty powróci do tego świata. Producent Jeph Loeb zachwalał pióro Zbyszewskiego i wyjaśnił, że Helstrom będzie częścią nowego, przerażającego telewizyjnego uniwersum Marvela:

Marvel Television jest pod wrażeniem posiadania tak niesamowitej obsady, która wzbogaca fantastyczny scenariusz Paula. Taka drużyna to idealne sposób na wprowadzenie widzów w naszą franczyzę Adventure into Fear, który przyprawi wszystkich o przepyszne koszmary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here