Co roku w życiu ukochanych przez widzów bohaterów z Arrowverse zmienia się naprawdę wiele i następny rok również nie będzie wyjątkiem. Jak niedawno zostało potwierdzone, pewna zmiana w Legends of Tomorrow będzie dotyczyć ich głównego wątku miłosnego. 

W poprzednim miesiącu obsada oraz twórcy Legends of Tomorrow udzielili wywiadu Entertainment Weekly. Ujawniono, że dwie bohaterki będące już w związku od jakiegoś czasu, Sara Lance (Caity Lotz) i Ava Sharpe (Jes Macallan), w piątym sezonie miałyby zamieszkać wspólnie na Waveriderze.

„Dla Sary będzie to bardzo trudne” – wyjawiła Lotz. – „Będzie ciężko jej zdobyć nieco czasu dla siebie, ale również jest to świetna okazja do rozwoju Avalance.”

Znalezione obrazy dla zapytania sara ava kiss

Jak fani pamiętają, Avalance – jest to nazwa shipu Sary i Avy – zaczęło przybierać romantyczny kierunek w połowie sezonu trzeciego, jednak i tak kobietom zajęło dłuższy czas, aby wreszcie się zejść. Para przeszła od tego czasu naprawdę wiele, w tym ujawnienie prawdy na temat tego, że Ava jest klonem czy zmierzenie się z własnymi niepewnościami w czyśćcu zrobionym na wzór IKEI, jednak finał czwartego sezonu zapowiada dla nich zupełnie nowy rozdział. Teraz kiedy Legendom udało się przekonać ludzkość na temat dobra tkwiącego w istotach magicznych, Ava znalazła się w zupełnie nowej sytuacji.

„Częścią jej postaci będzie staranie się dopasować do życia na Waveriderze” – dodała Kato Shimizu. – „Mamy z nią wiele niesamowitych historii i będziemy kontynuować obserwowanie jej ewolucji. Bardzo kochamy jej postać.”

Wygląda na to, że przeprowadzka Avy na Waveridera nie zmieni jedynie jej relacji z Sarą, ale również i z innymi członkami załogi.

Legends of Tomorrow powracają 14 stycznia 2020 roku.