Jakiś czas temu dystrybutor filmowy Best Film wydał na DVD filmy o zwierzętach – „Cudowny świat szczeniąt” i „Cudowny świat kociąt”, jest to wspaniała propozycja dla najmłodszych oraz wszystkich miłośników czworonożnych pupili. Dodatkowo, za zakup jednej płyty, przekazujemy 1zł na Fundację Karmimy Psiaki!

Twoi ulubieńcy od najsłodszej strony!

Ta magiczna seria prezentuje niezwykły świat kociąt w trakcie ich pierwszego roku życia. Z zapartym tchem śledzimy poczynania małych kotków, od momentu narodzin po pierwsze urodziny, kiedy to pozostawiają swoje rodzeństwo, by stać się członkiem nowej, ludzkiej rodziny.

Oglądaj świat oczami maluchów i odkrywaj, że za ich słodkim wyglądem i sielskim życiem kryje się również świat pełen małych dramatów, nauki, wielkiej odwagi i miłości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym ta urzekająca seria śledzi kociaki w kluczowych momentach pierwszego roku życia – wraz z nimi przeżywamy ich pierwsze samodzielne próby, upadki i sukcesy. Przed Wami 100 minut materiału filmu “Cudowny świat kociąt” dostępny z polskim lektorem!

Kliknij i kup teraz!


Ta magiczna seria prezentuje niezwykły świat szczeniąt w trakcie ich pierwszego roku życia. Z zapartym tchem śledzimy poczynania piesków, od momentu narodzin po pierwsze urodziny, kiedy to pozostawiają swoje rodzeństwo, by stać się członkiem nowej, ludzkiej rodziny.

Oglądaj świat oczami maluchów i odkrywaj, że za ich słodkim wyglądem i sielskim życiem kryje się również świat pełen małych dramatów, nauki, wielkiej odwagi i miłości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym ta urzekająca seria śledzi szczeniaki w kluczowych momentach pierwszego roku życia – wraz z nimi przeżywamy ich pierwsze samodzielne próby, upadki i sukcesy. Film “Cudowny świat szczeniąt” również trwa 100 minut i jest dostępny z polskim lektorem!

Kliknij tutaj i kup teraz!