“Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” w Arrowverse rozpoczął się na dobre, ścieląc trupami cały Multiverse. Prawdziwie szokująca scena miała jednak miejsce w drugiej części kiedy to jedna z ważniejszych postaci zginęła przez Batwoman!!!

UWAGA NA ZNACZĄCE SPOILERY DO „KRYZYSU NA NIESKOŃCZONYCH ZIEMIACH”!!!

Większość drugiej części wydarzenia poświęcone zostało Ruby Rose i postaci Batwoman, którą odgrywa (jakież to dziwne, skoro akcja rozgrywała się w serialu o tejże postaci :-)). Batwoman oraz Supergirl (Melissa Benoist) udały się na Ziemię-99, gdzie spotkały tamtejszą wersję Bruce’a Wayne’a (Kevin Conroy).

Wkrótce akcja przeniosła się do Batcave, gdzie Supergirl odkryła, że tamtejszy Batman zabił Supermana z Ziemi-99. Wtedy Bruce zaczął swoją przemowę rodem Affleckowskiego Batmana z “Batman v Superman”, po czym spróbował użyć kryptonitu, aby pozbyć się Dziewczyny ze Stali. Na szczęście w ostatniej chwili został powstrzymany przez Batwoman, co niestety poskutkowało tym, że Bruce upadł i zginął porażony prądem.

Szokujące prawda? Aczkolwiek chodzą słuchy, że Bruce Wayne Kevina Conroya może powrócić w niedalekiej przyszłości do Arrowverse. Chcielibyście jego powrotu? Co sądzicie o śmierci Batmana? Dajcie znać w komentarzach!!!