PODZIEL SIĘ

“Crisis on Infinite Earths” będzie nie tylko największym crossoverem stacji CW, ale również z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długie lata. Oprócz finału “Arrowa”, w wyczekiwanym “Kryzysie” mają pojawić się postacie, na których powrót czekaliśmy z niecierpliwością.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Krążą plotki na temat tego, kogo zobaczymy na ekranach już w styczniu podczas corocznego crossover’u na stacji CW. Oto lista postaci, których obecność została już potwierdzona lub które najprawdopodobniej się w nim pojawią.

1. Superman grany przez Brandona Routh’a. – na co dzień aktor wciela się w rolę Ray’a Palmera w “DC’s Legends of Tomorrow”, jednak tym razem powróci on do swojej roli sprzed lat – Routh grał Człowieka ze Stali w “Superman: Powrót”.

2. Black Lightning – na prezentacji CW podczas tegorocznego TCA stacja zdradziła, że Cress Williams pojawi się w “Kryzysie”. Nie znamy jednak jego roli w fabule crossoveru.

3. Batman Kevina Conroy’a – aktor podkładał głos Bruce’a Wayne’a w “Batman: The Animated Series”, więc można podejrzewać, że podczas crossoveru wcieli się właśnie w rolę Człowieka Nietoperza.

4. Tajemnicza postać odgrywana przez Burt’a Ward’a – fani podejrzewają, że aktor otrzyma rolę poboczną, która będzie swoistym easter-eggiem crossoveru.

5. Monitor oraz Anty-MonitorLaMonica Garret ponownie wcieli się w rolę Monitora, który pojawił się w poprzednim crossoverze, “Elseworlds”.

6. Pariah – w tę postać wcieli się utalentowany Tom Cavanagh, który zagrał już wiele wersji aroganckiego naukowca Harrisona Wells’a. W komiksach to właśnie Pariah jest odpowiedzialny za przypadkowe uwolnienie Anty-Monitora.

7. Superman grany przez Tyler’a Hoechlin’a – na ten moment nie wiadomo, jaką rolę odegra ten Superman w “Kryzysie”.

8. Lois Lane grana przez Bitsie Tulloch – bardzo prawdopodobne jest, że ukochana Supermana powróci z dzieckiem, które zdążyło się już urodzić od ostatniego crossover’u.

9. Batwoman, team Supergirl, team Flash, team Arrow oraz Legendy – do stałego składu crossoveru dołączyła Batwoman, która zadebiutowała w “Elseworlds.”

Pojawiają się plotki, że postacie z takich seriali jak “Titans” czy “Smallville” mogą pojawić się w “Kryzysie”. Podejrzewa się również udział Lex’a Luthora, Flash’a z Ziemi-90, Psycho-Pirate oraz Harbinger’a. Na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam poczekać do premiery crossoveru, która odbędzie się w grudniu tego roku.