PODZIEL SIĘ

Przygody Jamesa Bonda, agenta 007, są jedną z najbardziej legendarnych serii filmów znanej ludzkości. Dwadzieścia cztery filmy to spora liczba, prawda? Aktorów wcielających się w tę postać było wielu, acz kolejnym agentem ma być kobieta!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

W dwudziestym piątym epizodzie tej filmowej epopei główną rolę, a tym samym licencję na zabijanie, przyjmie Lashana Lynch. Będzie to nie tylko pierwszy Agent 007 będący kobietą, ale zarazem pierwszy afroamerykański Agent 007. 
 
Oczywiście, nie będzie nazywała się Bond, James Bond. To nazwisko w dalszym ciągu będzie noszone przez Daniela Craiga, który zostaje przy roli, ale… jego postać odchodzi na emeryturę. Lashana będzie Agentem 007, nazwisko granej przez nią postaci nie jest jeszcze znane. 
 
Jedna z osób pracujących przy filmie zdradziła w The Daily Mail, jaka jest scena otwierająca nadchodzącą produkcję. James Bond odchodzi na emeryturę, w biurze MI6 dyrektor M zaprasza do gabinetu nowego Agenta 007, w odpowiedzi wchodzi Lynch. Wypowiada się on również na temat tego, jak jest ona postrzegana przez Bonda: “Bond, oczywiście, jest seksualnie zainteresowany nową, kobiecą agentką i próbuje wykorzystać swoje typowe, uwodzicielskie sztuczki, ale jest zaskoczony, kiedy te nie działają. Młoda, czarnoskóra kobieta po prostu przewraca oczami i nie jest zainteresowana wskoczeniem mu do łóżka. Cóż… na pewno nie na początku.”