PODZIEL SIĘ

Jak informowaliśmy Was niedawno, w jednym z ostatnich wywiadów szef Marvel Studios – Kevin Feige zapowiedział, że seriale na platformie streamingowej Disney + będą ściśle powiązane z Marvel Cinematic Universe. Tym razem mamy dla Was więcej informacji!

“Będzie to właściwe dla MCU. Czasami fabuła będzie osadzona przed wydarzeniami teraźniejszymi – jak w przypadku “Kapitan Marvel” – a czasami podczas. Powiem tyle, że cokolwiek się zdarzy w tych serialach, postacie będą przechodzić pewne transformacje. Nie koniecznie Loki, ale inne charaktery  – zdecydowanie, i właśnie te transformacje z seriali będą odzwierciedlane w filmach.
Już od jakiegoś czasu budujemy dla Disney+ dłuższą formę znanych już wam historii i pokrywa się to czasowo z naszą pracą nad MCU po “Avengers: Endgame”. Udało nam się dokonać czegoś, czego do tej pory nigdy mogliśmy, czyli przepleść to wszystko od samego startu.”

Fani o wiele lepiej zrozumieją słowa Kevina, gdy “Avengers: Endgame” w końcu trafią do kin, a to nastąpi już w kwietniu!