PODZIEL SIĘ

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Chociaż wydawać by się mogło, że Keanu Reeves jest zbyt zajęty promowaniem kolejnego filmu z Johnem Wickiem, to zapytany o to, w którą z poprzednich ról chciałby się ponownie wcielić, bez większego namysłu odpowiedział, że… Johna Contstantine’a!

Tak jest, dobrze przeczytaliście! Jak widać Keanu Reeves bardzo przypadła do gustu rola Constantine’a, który właściwie jest jego ulubioną postacią.

„Po prostu kocham ten świat. I kocham tę postać”

Keanu Reeves zagrał łowcę demonów, Johna Constantine’a w 2005 roku w filmie „Constantine”. Dobrych kilka lat później w rolę Johna wcielił się inny aktor, Matt Ryan, który w swoim własnym serialu odtworzył postać przez aż 13 odcinków, czyli do momentu, kiedy serial nie został anulowany. W późniejszych latach jednak Matt pojawiał się kilkukrotnie jako John Constantine w serialach Arrowverse, gdzie zaliczył raczej epizodyczne występy. Dopiero niedawno powrócił na dłuższy okres czasu, stając się członkiem „Legends of Tomorrow”.

Chcielibyście zobaczyć ponownie Keanu w roli Johna Constantine’a? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku lub Discordzie!