PODZIEL SIĘ

Kara Danvers chcąc być przykładną obywatelką Stanów Zjednoczonych zgłosiła dowody na nadciągający kataklizm ze strony Lexa Luthora i Kaznii samemu prezydentowi kraju. Ten jednak ma dużo za uszami i zdradził Karę.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

To kolejny krok i nauczka dla Kary, by nie ufała pierwszej i lepszej osobie, zwłaszcza, że Baker (prezydent) od początku sezonu prezentował złowieszczy charakter.

Gdy Kara wraz z Leną Luthor sprawdzali bazę armii Kaznii, znaleźli dokumenty z dowodami, które łączą Luthora, Kaznię z władzami USA i podopieczną prezydenta, która jest w jego sztabie! Oczywiście Kara szybko pobiegła z tymi dowodami do Bakera, ten jednak zadał jej konkretne pytanie: “czy ktoś jeszcze wie o tych dowodach?”, ta oczywiście na tyle dobrze go okłamała, twierdząc, że tylko ona o nich wie.

Wtedy też Baker postanowił wcisnąć czerwony guzik pod jego biurkiem, a odcinek zakończył się tym, iż na głowie Kary wylądował czarny worek. Zatem, aby zamaskować cały spisek Baker postanowił pozbyć się niewygodnej reporterki, a to wszystko dowodzi temu, iż współpracuje on z Luthorem!