PODZIEL SIĘ

Gadżetów z naszymi ulubionymi bohaterami zdecydowanie nie brakuje. Każdy miłośnik popkultury powinien znaleźć coś dla siebie, od figurek, po plakaty czy nawet bieliznę! Osobiście jestem zdania, że najciekawiej wypadają akcesoria, które poza specyficznym wyglądem, sprawdzają się także w praktyce, a kubek ceramiczny z Grootem jest tego świetnym przykładem!

Bardzo chcielibyśmy podziękować Dystryktzero.pl za dostarczenie przedmiotu do recenzji. Ten charakterystyczny kubek oraz wiele innych rzeczy znajdziecie na stronie sklepu!

Postać Groota podbiła serca wielu fanów filmów spod szyldu Marvela, w tym moje! Jako że parzę herbatę za herbatą, to nie mogłem dopuścić, aby kubek z wizerunkiem tego drewniaka nie stanął na mojej półce.

Całość została starannie wykonana w 3D i spakowana w efektowny kubek z grafiką drugiej części Strażników Galaktyki. Twórcy zdecydowanie nie oszczędzali na szczegółach, gdyż choć całość wykonana jest z dolomitu (swoją drogą jednego z najwygodniejszych i najlżejszych materiałów, z jakich tworzone są kubki!), to wizualnie można stwierdzić, że wygląda, jakby był stworzony z drewna.

Gadżet nie należy do największych, gdyż jego pojemność wynosi około 250 ml, niemniej jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przed wyjściem do pracy/szkoły na szybko łyknąć herbaty lub kawy i się rozgrzać.

Na opakowaniu widnieje adnotacja, że kubek nie jest przeznaczony pod zmywarki i mikrofalówki, ale w żadnym przypadku nie jest to minus, gdyż ze względu na swoje niewielkie wymiary, to czyści się go w błyskawicznym tempie.

Jak mawia stare przysłowie „ceramika dobrze ciepło trzyma” i sprawdza się to także w tym przypadku! „Groot” dba o nasze napoje i stara się ogrzewać nasze wnętrza najdłużej, jak się da. Bardzo dobre rozwiązanie dla zapominalskich (w tym dla mnie…)

 

Gratka dla fanów Marvela, a w szczególności postaci naszego drewnianego bohatera. Jeżeli poszukujecie niezbyt dużego, oryginalnego i praktycznego kubka, to „Groot” będzie strzałem w dziesiątkę.

Kubek możecie zamówić TUTAJ


CECHY:
Producent: Half Moon Bay
Opakowanie: Pudło kartonowe
Rodzaj: Kubek
Materiał: Dolomit
Pojemność: 250 ml
Wymiary: 12 x 10.5 x 10.5 cm